Tīmekļa darbs “Select All” radis iedvesmu no “sērfošanas” tīmeklī.
Tas ir kā redzama grafiska struktūra, bet tai pašā laikā neredzams tīkla projekts. Bilžu apskatei ir nepieciešams tās iezīmēt. Tās ir veidotas vairākos līmeņos, kur katru līmeni iespējams iezīmēt atsevišķi un redzēt kā mainās kopējais grafiskais tēls. Attēli mijiedarbojas viens ar otru..
Vai baltā lapā var kaut kas būt? Var! Spied piedāvātās izvēlnes un vēro!

Video darbs "Change of air"

Video darbs “Change of air”, kas tulkojumā nozīmē “apstākļu maiņa”. Šis video darbs radies speciāli “iht.dvd” projektam.Tika uztādīts uzdevums izveidot video interpretāciju par kādu rakstu no populārā ārzemju laikraksta “Internation Herald Tribune”. Izlozes veidā autora rokās nonāca raksts par izstādi, kur galvenais objekts ir govs. Rezultātā radās variācija par cilvēku un dzīvnieku attiecībām vaikalā – tikai mainītās lomās. Vairāk: ihtdvd.jpg

Bailes

Video darbs “Bailes”. Video darbā parādīts, kā it kā dienā necili un parasti priekšmeti ietekmē cilvēka fantāziju, radot neesošas, reāli dzīvē neeksistējošas lietas, kad iestājas nakts. Tumsā priekšmeti it kā atdzīvojas un iegūst pārdabiskas spējas. Bet tad pienāk rīts, un … viss ir pa vecam.

"Pasaules gaisma" dziesma "Matērijas bilžu grāmata"

Grupas “Pasaules gaisma” dziesmas “Matērijas bilžu grāmata” video klips. Video klips veidots ciešā saskaņā ar dziesmas tekstu un mūzikas ritmu.