Par mums

Produkcija | E-pasts | Līzings

 Labdien!

Mēs priecājamies, ka esat apmēklējuši mūsu mājas lapu. Šeit Jūs varēsiet iepazīties ar informāciju, kas nepieciešama katram, kurš meklē labāko, savu mērķu sasniegšanai.

Veikalu "V - punkts" izveidojusi SIA "Vides komunikācijas", kas ir stabilākais Internet servisa provaiders Latvijā. Veikala pamatmērķis ir datoru, datortīklu un to daļu tirdzniecība, datorsistēmu apkalpošana, datortīklu veidošana, uzstādīšana un uzraudzība. Šeit varēs arī ātri un ērti noreiķināties par "Vides komunikācijas" sniegtajiem pakalpojumiem.

Mēs piedāvājam saviem potenciālajiem un esošajiem klientiem pazīstamu un mazāk pazīstamu ražotāju visaugstākās kvalitātes produktus, kuri atbilst visstingrākajām starptautiskajām kvalitātes prasībām. Pieredze un resursi ļauj uzņemties atbildību un garantēt kvalitatīvu datortehnikas funkcionalitāti. 

Mūsu pārdevēji ir kvalificēti speciālisti ar īpašu pieeju katram klientam. Mūsu darbinieki palīdzēs rast kopsaucēju Jūsu reālajām nepieciešamībām un optimālajiem ieguldījumiem.

SIA "Vides komunikācijas" veikals "V - punkts" ir spējīgs pielāgoties pastāvīgi mainīgajām tirgus tendencēm un nodrošināt savus klientus ar jaunāko un labāko par viszemākajām cenām. To mēs nodrošinam, piedāvājot plašu produkcijas un pakalpojumu klāstu.

Mūsu adrese: Brīvības 71 (ieeja no Stabu ielas)

Tālrunis: 000000

Internetā: www.v-punkts.lv

E-pasts: v-punkts@vide.lv