MIELE  piedāvā: 

Iebūvējamo tehniku

Brīvstāvošo tehniku

Profesionālo tehniku

1. Iebūvējamā tehnika

Ekskluzīvs dizains, ekselenta tehnika

MIELE iebūvējamās iekārtas pārvērš virtuves darba telpu par patīkamu emociju izraisošu vietu. Iekārtas atšķiras ar sev raksturīgo dizainu un perfektumu, kas atklājas tieši detaļās. Dizaina augstvērtīgumu atklāj daudzie apbalvojumi un starptautiskā atzinība.

Jūs atklāsiet pārdomātu lietošanas komfortu, kas sevī ietver arī iekārtu tīrīšanu un kopšanu. Perfekts aprīkojums, zems elektroenerģijas un ūdens patēriņš, pārliecinoša kvalitāte. Daudzas tehniskas detaļas un uz nākotni orientētas tehnoloģijas rūpēsies par Jūsu labsajūtu un ērtību.

Galvenā programma:

 • Cepeškrāsnis;

 • Keramiskās virsmas, gāzes virsmas un grili;

 • Tvaika nosūcēji;

 • Ledusskapji un saldētavas;

 • Mikroviļņu krāsnis;

 • Trauku mazgājamās mašīnas.

Īpašais piedāvājums:

 • Tvaika krāsns;

 • Kafijas automāts;

 • Sildatvilktne traukiem.

MIELE piedāvā pasaulē vienīgo iebūvējamo kafijas automātu. Speciāli Jums tiks samaltas kafijas pupiņas, un pavisam drīz mīļākajā tasītē kūpēs espresso, kafija vai kapučīno. Kafijas automāts ir iemīļots ne tikai sadzīvē, bet ir atradis arī pielietojumu biroja vajadzībām, klientu apkalpošanai.

Veselīgs un garšīgs ēdiens taps Miele tvaika krāsnī. Produktiem saglabājas individuālā garša, krāsa un aromāts, nezūd vitamīni un minerālvielas, jo maltīte gatavojas saudzīgi - ar tvaiku.

Jau sen zināms, ka silti trauki ilgāk saglabā ēdiena aromātu. Tāpēc Jums tiek dota iespēja iebūvēt speciālu trauku uzsildes atvilktni cepeškrāsns vai kafijas automāta tuvumā.  

2. Brīvstāvošā tehnika

Kvalitāte. Drošums. Ilgizturība.

Šajā programmā ietverti:

 • putekļu sūcēji ;

 • veļas mazgājamās mašīnas;

 • žāvētāji;

 • veļas gludināmie ruļļi;

 • trauku mašīnas;

 • ledusskapji un saldētavas;

 • vīna skapji.

Putekļu sūcēji

Vācu patērētāju žurnāla “Stiftung Warentest” eksperti ir organizējuši vairākus testus, kur tieši darbībā tika salīdzināti dažādu ražotāju putekļu sūcēji. Eksperti vērtēja arī iekārtu lietošanas efektivitāti uz dažādām virsmām – grīda, mēbeles, dažādi paklāju veidi, parocīgumu, izturību, lietošanas instrukcijas u.c. Miele putekļu sūcēji vairākkārtīgi ir ieguvuši augstāko novērtējumu.

Kāpēc tieši Miele putekļu sūcēji tīra vislabāk?

Izšķiroša nozīme nav motorjaudai (jauda, ko attīsta motors) un sūkšanas jaudai (jauda putekļu sūcēja caurulē), bet tīrīšanas jaudai (jauda, ar kuru notiek iedarbība uz tīrāmo virsmu pie sūcējbirstes). Tātad noteicošais ir tas, kā sūkšanas jauda tiek sadalīta sūcējbirstē, un cik efektīvi tā tiek izmantota (bez liekiem zudumiem).

Miele putekļu sūcēji uzrāda visaugstāko putekļu uzņemšanas rādītāju salīdzinot ar citiem ražojumiem. Tāpēc var droši teikt, ka visa sūkšanas jauda tiek izmantota 100%. To neuzrāda neviens citu ražotāju putekļu sūcējs.

Ir arī vispārzināms fakts – pildoties putekļu maisiņam krīt sūkšanas efektivitāte. Miele putekļu sūcējiem tas sastāda tikai 6%. Tas ir pats labākais rādītājs. Tas nozīmē, ka sūcot paklājus nemanīsiet jaudas zudumus. Tas norāda arī uz putekļu maisiņa ilgāku lietošanas laiku un tā nomaiņu tikai tad, kad tas būs pilns.

Pēdējā testā, kas notika 2000.gada martā uzvarēja modelis S 548. Bet būtiski atzīmēt, ka testa uzvarētājs varēja būt jebkurš Miele putekļu sūcējs, jo kvalitātes standarti visiem modeļiem ir absolūti vienādi.

 

Veļas mašīnas

 Kas dara Miele veļas mašīnas par labāko no labākajām? Tā ir leģendārā Miele kvalitāte, drošums un ilgizturība. Neviens ražotājs neuzstāda tik augstas prasības savai produkcijai kā Miele. Kaut arī starptautiskos patērētāju organizāciju veiktajos testos Miele veļas mašīnas izskatās pārliecinoši, veiktajos pārbaudījumos uz ilgstošas lietošanas drošumu Miele ražojumu pārbaudes laiku varētu divkāršot, lai noteiktu īsto lietošanas resursu. Lielais veļas mašīnas darba resurss, kas mērāms10 000 darba stundās, ļaus Jums mazgāt veļu 5 reizes nedēļā 20 gadu garumā.

Kvalitāti tāpēc vispirms apliecina “AAA”, ko mēs saprotam kā augstākās klases mašīnu rādītājus energopatēriņa, mazgāšanas rezultāta un centrifūgas apgriezienu skaita ziņā.

Lai nodrošinātu nepieciešamo kvalitāti, nesošās daļas, motors un elektronikas plates tiek ražotas pašā Mieles rūpnīcā. Visa produkcija noslēdzošā ražošanas posmā tiek testēta uz pārbaudes datorvadāmiem stendiem.Visām Miele veļas mašīnām un ir pilnīgi elektroniska vadība NOVOTRONIC, kas nodrošina precīzu programmas norisi, samazina mašīnu nolietošanos, pagarinot tās ilglaicību.

Veļas žāvētāji

Žāvētāju dizains saskaņots ar veļas mašīnu izskatu un funkcionālo aprīkojumu tā, lai iekārtas būtu iespējams savietot kolonā (virs veļas mašīnas atrodas žāvētājs) vai novietot blakus. Kondensēto mitrumu no veļas iespējams izvadīt kanalizācijā vai savākt speciālā kondensāttraukā. Precīzā Novotronic elektroniskā sistēma precīzi beidz darbību pēc iestādītās mitruma pakāpes, pirms tam izmērot ūdens fizikālos parametrus, lai paaugstinātu elektronikas precizitāti. Iekārtām ir emalja, kas saglabā nemainīgu izskatu ilgā laika posmā un ir izturīgas pret mehāniskiem triecieniem..

Veļas rullis

Ar 83 cm plato gludināmo rulli īsā laikā ērti un perfekti varēsiet izgludināt lielus tekstīlizstrādājumus, piemēram, galdautus un gultas veļu. Viegli saliekams kompaktā glabāšanas pozīcijā. Modelis ar tvaika padevi samitrinās veļu gludināšanas laikā.

Trauku mašīnas

60 un 45 cm trauku mašīnām ir speciāla atvilkne galda piederumiem, minimāli patēriņa rādītāji. Tās ir spēcīgas darbībā, bet saudzīgas pret traukiem, UPDATE – programmu aktualizācija nākotnē, viegli augstumā maināmi grozi, elektroniski kontrolēta programma un ūdens mīkstināšanas process.

Ledusskapji un saldētavas

Izcili ekonomiski un klusi.

Dažādā augstumā izvietojami plauktiņi no speciāla stikla nodrošinās pārskatāmību ledusskapī. Funkcija “Dinamiskā dzesēšana” īsā laikā nodrošinās vienmērīgu aukstuma sadali visā aukstumzonā. Savukārt jūtīgiem produktiem ļoti ieteicama 0ºC zona, kur tie uzglabāsies pat 2 reizes ilgāk.

Jūsu izvēlei tiek piedāvāts ekskluzīvs pilnmetāla augstvērtīga dizaina ledusskapis ar kopējo ietilpību 438l un iespējamo saldētavu (augšā vai apakšā) vai vienkāršāka dizaina balti ledusskapji sadzīves vajadzībām.

Vīna skapji

Vīna skapis no ledusskapja atšķiras ar augstāku mitruma līmeni. Optimālā temperatūrā un mitruma līmenī vīns nogatavosies pakāpeniski, ne par ātru un ne par lēnu. Piedāvājumā ir 2 dažādas ietilpības vīna skapji – 196 vai 115 pudelēm.

3.Profesionālā tehnika

Ātri un saimnieciski

 • veļas mazgājamās mašīnas ar ielādi 5-32 kg;

 • žāvētāji ar ielādi 6-30 kg;

 • veļas gludināmie ruļļi - darba virsmas platums no 85-205cm;

 • trauku mašīnas birojiem un sabiedriskās ēdināšanas iestādēm.

Jau vairāk kā 80 gadus Miele ražo profesionālās veļas mazgāšanas un žāvēšanas iekārtas ar ielādes daudzumu līdz 32 kg. Gadu gaitā tika izveidota īpaša mazo iekārtu grupa - profesionālā sērija “Kleine Miele Riesen” (Miele mazie milži) – iekārtas ar veļas ielādi 5 vai 6 kg. Tās ir lieliski piemērotas darbnīcām, maziem gaļas pārstrādes uzņēmumiem, konditorejām, frizētavām un skaistumkopšanas saloniem, restorānos, mazās viesnīcās, moteļos. Tātad objektos, kur ikdienā nepieciešams mazgāt darba apģērbu, dvieļus, galda vai gultas veļu. Kopējais apjoms līdz 30 kg dienā. Gludināmais rullis noslēdz veļas apstrādes ciklu . Iekārtai, kuras darba virsmas platums ir 85 cm ir ideāls risinājums, ja nepieciešams apstrādāt 14 kg veļas dienā. Neskatoties uz nelielajiem izmēriem, tiek sasniegta pieņemama darba jauda un labs gludināšanas rezultāts.

Salīdzinot vienas programmas ilgumu sadzīves un profesionālajai mašīnai, jāatzīmē, ka otrā mazgāšanu veic divas reizes ātrāk un savā darba mūžā izmazgās par 70% vairāk veļas, nekā sadzīves mašīna.

Kāds ir lietotāja ieguvums skaitļos? Iztērējot aptuveni 3000Ls par komplektu (1 veļas mašīnu  (6 kg ielāde), žāvētāju (6 kg ielāde) un veļas rulli) Jūs varēsiet apstrādāt vairāk nekā 75 tonnu veļas. Netiešie (amortizētie) izdevumi uz 1 kg - 4 santīmi.

 

MIELE ražo arī profesionālās iekārtas trauku mazgāšanai maziem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem. Viens no modeļiem ir piemērojams biroja vajadzībām (5 mazgāšanas programmas dienā). Īsākā programa ilgst 23 min.