A.Čaka 80

Rīga LV - 1011

E-pasts: miele@vide.lv

 

Tālr. 7292959

Fakss: 7310568

 

Menedžeris - Dzintars Štāls

Mob. tālr.: 6533405

 

 

KVALITĀTES FILOZOFIJA

Miele ir vācu firma, kuras produktu leģendārā kvalitāte daudziem saistās pat ar ģimenes tradīcijām vairākās paaudzēs.

1899.gadā , firmas dibināšanas sākumā Karls Miele un Reinhards Cinkans noteica sev svarīgāko uzņēmējdarbības principu – būt vienmēr labāko vidū. “Vienmēr labāk”- tā skan kvalitātes filozofijas kvintesence. Attīstības un pilnveidošanās rezultāts – augstākās klases produktu ražotājs ar nevainojamu reputāciju un klientu iegūtu uzticību.

Tieši Miele kvalitātes standarts ir vairojis ražojumu slavu. Šo standartu ir grūti definēt īsumā, bet tas noteikti sevī ietver vienlīdz svarīgas lietas : kvalitātes produktu – ar tikai Mielei raksturīgu drošību un ilgizturību, kā arī tehnoloģijas, kas nodrošina ražojumam perfektu funkcionalitāti, lietošanas vienkāršību un orģinālu dizainu.

Arī šodien , tāpat kā 100 gadus atpakaļ, uzņēmums saglabā ģimenes uzņēmuma statusu ar nopietniem nodomiem nākotnē. No paaudzes uz paaudzi tiek nodota pieredze un zināšanas vadībā un ražošanā. Pārsvarā visas Miele rūpnīcas ir izvietojušās Vācijā, bet 1 – Austrijā. Miele ražo veļas kopšanas tehniku, putekļu sūcējus, augstākās kvalitātes iebūvējamo tehniku un virtuves mēbeles.

Pateicoties mērķtiecīgai ražošanas attīstības politikai , Miele pamatoti var lepoties ar savu izcili labo slavu Eiropas sadzīves tehnikas ražotāju vidū. Daudzie patērētāju izdevumu testi kā arī profesionāļu vērtējumi apliecina gan pircēju uzticību produktam, gan arī augstos ražošanas un servisa nodrošinājuma standartus. Piemēram, pēc patērētāju organizācijas aptaujas datiem 96% veļas mašīnu lietotāju arī nākošreiz iegādāsies Mieles veļas mašīnu.

Miele pārdod savus ražojumus visā pasaulē. Tas nozīmē, ka Miele pieņēmusi pasaules globālās konkurences izaicinājumu, kur izturēs tikai stiprākie saglabājot savu labo vārdu, kas nesaraujami saistīts ar kvalitātes jēdzienu . Iekārtu 20 gadu lietošanas laiks un kvalitāte – vērtības, ar ko var nopietni rēķināties pērkot jebkuru, pat pašu lētāko Miele produktu.