kompānija | pakalpojumi | kontakti | jaunumi

FAIL programmēšana

Klienti | Partneri
.
Kā jau iepriekšējās mūsu mājas lapas sadaļās minēts Fail ir jauna kompānija IT sfērā, tādēļ patreiz ar lielu klientu skaitu lepoties nevaram. Taču galvenais mūsuprāt ir ar mūsu pakalpojumiem apmierināts klients, kurš savukārt savā uzņēmējdarbībā ir saistīts ar daudzām citām kompānijām, kuras gūst pozitīvu informāciju par mums.
Patreiz īstenojam projektu, kas saistīts ar klientu datu apkalpošanas programmu sagatavošanu ārvalstu patērētājiem. Šī projekta ietvaros gūstam ļoti vērtīgu starptautisko pieredzi, kas paver jaunus apvāršņus un padziļina izpratni IT sfērā kopumā.
Strādājot ar ārvalstu klientiem pārņemam arī viņu pieredzi uzņēmējdarbībā, kas viennozīmīgi padara mūsu attiecības kvalitatīvākas arī ar vietējiem Latvijas sadarbības partneriem un klientiem
Klientu/sadarbības partneru zona.
Klients/sadarbības partneris :

ID kods:

Parole:

Veiksmi darbā!

 

Klients - kompānija, vai privātpersona, kas vēlas ar mūsu kompānijas palīdzību sasniegt savus mērķus. Savukārt mūsu mērķis ir apmierināts klients. To iespējams panākt tikai tad, ja esam pilnībā izpratuši klienta vēlmes un viens otru. Bieži vien klients atnākot vai kontaktējoties ar mums nav 100 % pārliecināts par to, kāda programma tieši viņam ir vajadzīga, mēs viņu uzklausam, izzinam visu par situāciju kādā ir klients saistībā ar izstrādājamo programmu un tad spējam izgatavot tieši to, kas klientam nepieciešams. Tai pat laikā apzinamies, ka klientam ir pietiekoši daudz svarīgāku lietu ar ko nodarboties, tādēļ cenšamies, lai viss būtu saprast cik ātri vien iespējams un, lai klienta laiks netiktu tērēts lieki.
Sadarbības partneris - kompānija, vai privātpersona, ar kuru mēs esam iesaistīti kopīga projekta īstenošanā, piemēram, lai apkalpotu kādu klientu. Šādas kompānijas ar kurām ikdienā sadarbojamies ir vairākas - galvenokārt, programmētāji, testētāji, analizētāji u.c. kompānijas vai speciālisti.
Mūsu klientiem un sadarbības partneriem piedāvājam ņemt aktīvu līdzdalību pasūtījuma izpildes gaitā. Tas nozīmē, ka klients/ sadarbības partneris var jebkurā laikā ienākt mūsu mājas lapā un caur klientu sadaļu pieslēgties projektam, redzēt tā attīstību, gatavības pakāpi, uzrakstīt mums savas idejas, ieteikumus. Šī informācija ir pieejama arī visām pārējām projektā iesaistītajām pusēm.

kompānija | pakalpojumi | kontakti | jaunumi