kompānija | pakalpojumi | kontakti | jaunumi

FAIL programmēšana

Klienti | Partneri
.
Šajā mājas lapas sadaļā atspoguļojam jaunākās tendences programmēšanā un IT nozarē ar ko saskārusies mūsu kompānija. Šeit Jūs varēsiet iepazīties vairāk ar organizatorisku pieredzi nevis tehnoloģiskiem risinājumiem vai programmēšanas noslēpumiem.
Patreiz kompānijas sākontējā darbībās stadijā ir vairākas organizatoriskas problēmas. Viena problēma ar kuru mēs saskaramies ir kvalitatīvu speciālistu atrašana un piesaistīšana, tādēļ arī tik ļoti cienam mūsu patreizējos sadarbības parnterus. Problēma galvenokārt izpaužas tādejādi, ka ir grūti atrast speciālistus, kas būtu pietiekoši precīzi un kvalitatīvi izpildot konkrēta klienta pasūtījumu un tai pat laikā apzinātos tirgus apstākļus. Bieži vien nepieciešamie pakalpojumi tiek sniegti ļoti izstiepjot termiņus, kas noved pie tā, ka pakalpojuma sniedzējs iegūst konkrētu summu par noteiktu pakalpojumu, taču rentabilitāte par šo pakalpojumu uz laika vienību ir kritusies. Tādēļ cenšamies veidot komandu, kas spētu maksimāli ātri aptvert, kas no viņiem tiek prasīts un kvalitatīvi prasīto īstenot, un ķerties pie nākamā projekta.
<jūsu komentāri>
Patreiz kā jaunu iespēju saskatām ārvalstu tirgu - patērētāju analīzi pašu spēkiem, jo tas dod mums iespēju dziļāk izprast to, ko izgatavojam priekš vietējiem pasūtītājiem. Informāciju par ārvalstu tirgiem iegūstam izmantojot internetu, apmeklējot dažādus, ārvalstu sarunu forumus internetā, apmeklējot ar IT industriju saistītos seminārus, izstādes u.c. pasākumus Latvijā un cik iespējams ārvalstīs.
<jūsu komentāri>
Jaunākā no idejām ir izveidot speciālu sarunu forumu programmētājiem un IT industrijas pārstāvjiem, kurā nozares cilvēkiem būtu iespēja kvalitatīvi un ātri iegūt jaunāko pieredzi, rast risinājumus, informāciju par jaunākajiem projektiem un sadarbības iespējām. Šāds forums būtu ļoti pozitīvs tieši jaunajiem speciālistiem, kuri varētu piedāvāt savas idejas, reālos darbus un pretī iegūt labi kvalificētu darbu ar labu atalgojumu.
Lūdzu rakstiet savas atsauksmes par šo ideju un arī savas idejas kā būtu vēlamāk šo forumu risināt.
<jūsu komentāri>

kompānija | pakalpojumi | kontakti | jaunumi